درباره ما

گروه اپتیک سی او

دارای گواهینامه ساخت عینک طبی از ایران، دارای گواهینامه فروش و نصب عینک طبی از شرکت زایس آلمان، دارای گواهینامه نصب عدسی های خاص از شرکت رودنشتوک آلمان و "آپتی سوئیس" سوئیس و "ایندو" اسپانیا


About Us

تاسیس در سال 1372

دنیای امروز در حال تجربه روند سریع تغییرات است و بینایی ما هم تحت تاثیر این تغییرات قرار دارد .
شرکت‌هایی در دنیا هستند که در تکنولوژی ساخت فریم های عینک و عدسیهای آن پیشرو بوده اند که با آموزش های دوره ای، اطلاعات فناوری عدسی ها و فریم ها را به اوپتیشن ها (عینک ساز ها) بصورت کامل انتقال می‌دهند.
طراحی های ساخت، همراه با تکنولوژی انطباق های اپتیکی با آناتومی صورت باعث می‌شود تا مشتریان در مقایسه، جایگاه بهتری در دید داشته باشند.
فعالیت های فردی هر شخص و طرح ارگونومیک صورت کاملا با شخص دیگر متفاوت بوده که عینک سازان بایستی در تجویز عینکها و عدسی ها به آن اشراف داشته باشند.
نتیجه تلاش در راه طولانی که پشت سر گذاشته ایم، دستاورد علم بروز شده در شاخه اپتیک (نور) و رفع عیوب انکساری چشم بوده و از سال ۱۳۷۱ به همراه گروه اپتیکی، تا حال تقریبا به کامل ترین اطلاعات علمی و عملی رسیده ایم.
گروه اپتیک سی او -عینک کلاسیک با قسمت بینایی سنجی و کادری متخصص درقسمت فروش و مشاوره برای انتخاب عینک طبی و آفتابی می‌تواند شما را در تهیه عینک و تعیین نمره همراهی کند .
با کمال میل و از سر شوق خوشحالیم که بتوانیم این علم را در اختیار مشتریان و همراه جان قرار دهیم .
با افتخار
مدیر و صاحب امتیاز گروه اپتیک سی او - عینک کلاسیک
کیوان روشن


گواهینامه های اخذ شده